AMF Solidarumo Tinklas / AMF Solidarity Network

amf-03-1AMF solidarumo tinklas – iš Aukštojo Moxlo fakulteto (aukstasismoxlas.lt) išaugusi neformali organizacija, burianti studentus ir darbuotojus, šiuo metu – labiausiai paslaugų ir viešojo maitinimo sektoriuje.

Dirbi nesuskaičiuojamas valandas, bet atlygio vos užtenka nuomai ir maistui? Darbo aplinkoje patiri seksualinį priekabiavimą ar diskriminaciją? Viršininkas seka per vaizdo kameras? Esi spaudžiama savanoriškai išeiti iš darbo ir atsisakyti kompensacijos? Tiesiog užkniso sunkus ir nedėkingas triūsas ir nori kažką dėl to daryti?

Mūsų tiklas – užtikrinti darbuotojų teises ir gerinti darbo sąlygas. To siekiame šia veikla:
– Situacijų darbe ir darbuotojų padėties viešinimas.
– Tiesioginės solidarumo akcijos darbo vietose ir kitur.
– Konsultacijos apie darbuotojų teises.
– Platesnių alijansų su egzistuojančiais darbuotojų ir studentų judėjimais kūrimas.

Mes nesame profesinė sąjunga ar VŠĮ, nesiūlome tavęs oficialiai atstovauti, neprašome nario ar kitokių mokesčių. Tačiau manome, kad niekas nepadės tvirtesnio pagrindo mūsų teisėms ir gerovei kaip solidarumas tarp panašias problemas patiriančių žmonių.

Jei nori prisijungti prie solidarumo tinklo ar ieškai palaikymo, ateik į mūsų susitikimus arba rašyk į: aukstasismoxlas@gmail.com
Prieš “antrąją pamainą”! Už darbuotojų ir studentų teises!

 

[EN]

“AMF solidarity network is an informal organisation that stems from Aukštasis Moxlas Faculty (aukstasismoxlas.lt) and aims at connecting service and other workers.

Our aim is to ensure workers rights and fight for improvement of conditions at work. We are doing:

– publications of workers conditions
– direct solidarity actions at workplaces and elsewhere
– consultations about workers rights
– creating broader network with existing workers’ and students’ movements

We are not a labor union or NGO and we do not propose representation in a formal way., neither do we take a member fee. However, we believe that nothing ensures our rights better than solidarity among people experiencing problems of the same kind.

We are holding weekly meetings and organising public events. If you want to join us or you need help, write to: aukstasismoxlas@gmail.com

“Against the double shift!” “For workers’ and students’ rights!”